Jakie słuchawki gamingowe do 150 zł kupić? Ranking 2023

Potrzebne Ci dobre słuchawki gamingowe, ale nie wiesz, które z nich wybrać? Przeczytaj nasz ranking słuchawek gamingowych do 150 zł na 2023 r. i dowiedz się, jakie wybrać słuchawki gamingowe do 150 zł zasługują na Twoją uwagę! Zdradzamy, jakie parametry powinny mieć tanie i dobre słuchawki gamingowe oraz po czym poznać słuchawki gamingowe z dobrym mikrofonem. Zajrzyj do artykułu, a dowiesz się również, czy słuchawki gamingowe do PC sprawdzą się jako słuchawki gamingowe do Xbox lub jako słuchawki gamingowe do PS4.

Jak wybrać dobre słuchawki gamingowe do 150 zł?

Czy można znaleźć dobre słuchawki gamingowe do 150 zł? Oczywiście, że tak, czego dowodem są słuchawki gamingowe bezprzewodowe w rankingu do 150 zł na 2023 r. Należy jednak pamiętać o tym, by oczekiwania względem nich odpowiadały budżetowi, jaki planuje się wydać na słuchawki gamingowe. Nie będą to więc spektakularne słuchawki gamingowe RGB, czyli podświetlane słuchawki gamingowe. Z pewnością jednak znajdziesz w tym przedziale cenowym fajne słuchawki gamingowe, które Cię nie zawiodą. Jeżeli więc dalej interesują Cię tanie, dobre słuchawki gamingowe – koniecznie sprawdź  polecane słuchawki gamingowe, które pojawiły się w naszym artykule o słuchawkach gamingowych w rankingu do 150 zł. Poniżej zdradzamy, jakie modele w 2023 r. można uznać za najlepsze słuchawki gamingowe do 150 zł.

Najlepsze słuchawki gamingowe do 150 zł – Ranking 2023

Czułość słuchawek

Dobre słuchawki gamingowe do 150 zł to modele, których czułość utrzymuje się na poziomie od 80 do 140 dB. Może się jednak okazać, że będą one niewystarczające jako słuchawki do komputera gamingowe, czy jako słuchawki gamingowe Xbox. Czasami bowiem może dochodzić do powstawania problemów z odtwarzaniem niektórych tonów. Zwłaszcza jeżeli odtwarza się je na urządzeniu, które jest dostosowane do dźwięków o wyższej jakości. Z pewnością jednak sprawdzą się one do grania na smartfonie. Istotnym kryterium jest również pasmo przenoszenia słuchawek i mikrofonu. Oczywiście pod warunkiem, że go posiadają. Dobre słuchawki gamingowe z mikrofonem do 150 zł powinny mieć częstotliwość minimum 16 000 Hz.

Impedancja słuchawek

W dużym skrócie, parametr ten powoduje, że słuchawki dla graczy mogą zużywać więcej mocy niż zwykle. To z kolei spowoduje szybsze rozładowywanie się smartfona. Dlatego też wybierając słuchawki gamingowe z jednym jackiem do telefonu, należy sięgać po modele w przedziale od 16 do 32 Ohm. Z kolei słuchawki USB gamingowe do stacjonarnych źródeł dźwięku zdaniem ekspertów powinny mieć minimum 50 Ohm. Z kolei w przypadku urządzeń takich jak słuchawki gamingowe wireless, czyli słuchawki bezprzewodowe nauszne gamingowe, parametr ten wpływa na prędkość rozładowywania wewnętrznej baterii. Ta z kolei powinna wystarczyć minimum na 6 godzin.

Kabel

Najlepsze słuchawki gamingowe do 150 zł z reguły posiadają kabel. Wynika to z faktu, iż słuchawki przewodowe gamingowe są po prostu tańsze od modeli typu wireless. Oczywiście, istnieje kilka wyjątków, takich jak m.in. słuchawki gamingowe bezprzewodowe w rankingu do 150 zł. Niestety jednak trochę słabiej wypadają one pod innymi względami, np. czułości. Mając więc do wydania 150 zł, warto się zastanowić, co jest bardziej istotne – dobra jakość dźwięku, czy brak kabla? Jeżeli najbardziej zależy ci na niczym nieograniczonej swobodzie ruchów, postaw na bezprzewodowe gamingowe z mikrofonem. 

Dodatkowe udogodnienia

Jakimi funkcjami mogą zaskoczyć słuchawki gamingowe w rankingu do 150 zł? Najlepsze słuchawki gamingowe do 150 zł w 2023 r. posiadają m.in. podświetlenie LED, pilot na przewodzie, a nawet i wirtualny dźwięk przestrzenny. Z kolei słuchawki gamingowe z mikrofonem do 150 zł mogą zostać dodatkowo wyposażone w filtr ferrytowy lub odczepiany mikrofon.

Wygląd słuchawek

Na końcu warto również wspomnieć o kryterium, które bardzo często bierze górę nad komfortem. A niestety nawet najlepsze słuchawki gamingowe mogą okazać się złą inwestycją, jeśli są niewygodne. Pojawiające się w naszym rankingu słuchawek gamingowych do 150 zł modele można podzielić m.in. na:

 • Otwarte – określane jako słuchawki dokanałowe gamingowe;
 • Zamknięte –  czyli np. słuchawki przewodowe nauszne gamingowe.

Oby dwa typy dostępne są w różnych kolorach, co sprawia, że w porównaniu do nich tradycyjne słuchawki gamingowe czarne wypadają słabo. Bardzo interesujący produkt stanowią słuchawki gamingowe LED. Nie sposób jednak nie zauważyć, że modele nauszne są dostępne również w bardziej odważnej wersji, czego najlepszym przykładem są słuchawki gamingowe kocie uszy.

Słuchawki gamingowe bezprzewodowe – wireless

W naszym zestawieniu pojawiły się zarówno słuchawki nauszne bezprzewodowe gamingowe typu wireless, jak i słuchawki gamingowe przewodowe. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że modele wireless, które można znaleźć w każdym zestawieniu słuchawek gamingowych bezprzewodowych – w rankingu do 150 zł nie mają kabla. Ich działanie opiera się na technologii Bluetooth, co sprawia, że są to bardzo wygodne słuchawki dla graczy. Niestety jednak nie są to tanie słuchawki gamingowe, a decydując się na zakup modelu do 150 zł, trzeba będzie pogodzić się z brakiem podświetlenia LED, które zwiększa zużycie baterii, jaką posiadają np. słuchawki gamingowe z mikrofonem bezprzewodowe.

Słuchawki gamingowe USB czy Jack?

Wybierając słuchawki dla graczy z kablem, warto zwrócić uwagę na to, że dostępne w naszym rankingu słuchawek gamingowych 2023 r. mogą mieć dwa, zupełnie różne wejścia. Dlatego też dostępne urządzenia dzieli się na:

 • Słuchawki USB gamingowe;
 • Słuchawki gamingowe jack.

Który z nich wybrać? Zdaniem graczy najleszpszym wyborem są słuchawki gamingowe USB. Mogą one bowiem stworzyć efekt dźwięku przestrzennego, a ponadto są wyposażone w lepsze mikrofony niż słuchawki gamingowe mini jack. Bez problemu mogą być jednak wykorzystywane np. jako słuchawki gamingowe do telefonu. Dlatego też zdecydowanie wygrywają one ranking słuchawek gamingowych z mikrofonem do 150 zł na 2023 r. Jeśli jednak nie chcesz się o to martwić – postaw na słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem gamingowe.

Słuchawki gamingowe z mikrofonem, czy bez?

Dostępne na rynku urządzenia można również podzielić na Słuchawki gamingowe bezprzewodowe z mikrofonem oraz słuchawki bez mikrofonu gamingowe. Te pierwsze otwierają znacznie większe możliwości przed graczami. Pozwolą one bowiem na rozmowę w trakcie gry, co jest ważne zwłaszcza w rozgrywkach drużynowych. Z drugiej jednak strony modele bez mikrofonu są znacznie bardziej mobilne, dzięki czemu zawsze można zabrać je z sobą w podróż. Jeśli jednak zależy Ci na jednym i drugim – zawsze możesz sięgnąć po słuchawki gamingowe z odpinanym mikrofonem, czy słuchawki gamingowe z chowanym mikrofonem. Co więcej, pod względem budowy, urządzenia te można również podzielić na:

 • Słuchawki douszne gamingowe z mikrofonem;
 • Słuchawki nauszne z mikrofonem gamingowe.

To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ wśród modeli z mikrofonami można wyróżnić także słuchawki gamingowe z mikrofonem do PS4, czyli słuchawki gamingowe z mikrofonem USB. O tym, czym różnią się od nich słuchawki gamingowe z mikrofonem do Xbox One, przeczytasz na końcu artykułu.

Słuchawki nauszne gamingowe dla graczy – mikrofon

Po czym poznać dobre słuchawki gamingowe z mikrofonem? Przede wszystkim po parametrach takich jak czułość mikrofonu, która w tym przedziale cenowym, powinna zaczynać się od –58 dB. Ponadto słuchawki gamingowe z dobrym mikrofonem powinny zaoferować pasmo przenoszenia, które sięga do 10 000 Hz.

Słuchawki gamingowe USB czy Jack?

Tak jak już wspomnieliśmy, słuchawki USB gamingowe pozwalają na uzyskanie efektu dźwięku przestrzennego, co wpływa na wrażenie podczas gry. Niestety jednak nie sprawdzą się one jako słuchawki gamingowe do telefonu. W przypadku smartfonów można używać jedynie słuchawki gamingowe jack lubsłuchawki gamingowe mini jack.

Słuchawki gamingowe – dźwięk przestrzenny

Dźwięk przestrzenny to cecha bardzo pożądana wśród graczy. Wznosi ona bowiem grę na zupełnie nowy, bardziej realistyczny poziom. Dzięki nim gracz czuje się, jakby był w samym środku gry. Dostępne na rynku modele takich urządzeń można podzielić na słuchawki gamingowe 5.1. oraz słuchawki gamingowe 7.1. Pierwsze z nich posiadają 5 głośników, podczas gdy drugie zostały wyposażone w bardziej zaawansowaną muszlę, w których znajduje się nawet po 5 przetworników. Dzięki temu gracze mogą nacieszyć się dźwiękiem jak z kina domowego. Należy jednak pamiętać o tym, że tylko modele z kablem USB, są w stanie zapewnić ten efekt.

Wygodne słuchawki gamingowe – czyli jakie?

Słuchawki dla graczy powinny być przede wszystkim wygodne. Tylko po czym rozpoznać takie słuchawki gamingowe? Poszukiwania wygodnych słuchawek należy rozpocząć od zadania sobie pytania, jak będę one wykorzystywane na co dzień. Do gry na telefonie z powodzeniem wystarczą słuchawki bezprzewodowe gamingowe bez mikrofonu. Są wygodne, a w dodatku pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Z kolei do gry na komputerze poleca się dobre słuchawki bezprzewodowe gamingowe, które sprawdzą się również jako słuchawki gamingowe do PS4, czy słuchawki gamingowe do Xbox.

Słuchawki gamingowe dla dziecka do 150 zł

W przypadku dzieci wygoda nie zawsze ma tak duże znaczenie jak wygląd słuchawek. Dlatego też warto postawić na modele, których design jest skierowany do najmłodszych. Świetnie sprawdzą się słuchawki gamingowe kolorowe, takie jak:

 • Słuchawki gamingowe zielone.
 • Słuchawki gamingowe niebieskie;
 • Słuchawki gamingowe czerwone;
 • Słuchawki białe gamingowe.

W sklepach można znaleźć również modele podświetlane LED oraz wiele innych modeli, które zachwycą dzieci.

Słuchawki gamingowe świecące do 150 zł

Szczególną odmianą słuchawek dla dzieci, ale i nie tylko, są słuchawki gamingowe podświetlane, które pulsują w rytm muzyki lub zmieniają kolory. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się modele ze świecącym kablem oraz słuchawki dla graczy gamingowe diody LED mikrofon.

Słuchawki gamingowe dla dziewczyn do 150 zł

Producenci sprzętu elektronicznego dla graczy stworzyli również słuchawki gamingowe damskie, które bardzo często wyróżniają się żywym kolorem i unikatowym kształtem. Jeżeli więc szukasz słuchawek dla siostry, dziewczyny lub córki – w szczególności zwróć uwagę na:

 • Słuchawki gamingowe białe;
 • Słuchawki gamingowe fioletowe;
 • Słuchawki gamingowe różowe;
 • Słuchawki gamingowe z mikrofonem różowe;
 • Słuchawki gamingowe ledowe;
 • Słuchawki gamingowe z uszami.

Słuchawki wygłuszające gamingowe – zamknięte, czy otwarte?

Na początku rankingu wspomnieliśmy o podziale na  słuchawki douszne oraz słuchawki nauszne gamingowe. Nie da się ukryć, że to właśnie te drugie mają lepsze właściwości wygłuszające. Dodatkowo można je podzielić na słuchawki gamingowe otwarte i zamknięte. Które z nich zatem wybrać?

Wygłuszające słuchawki gamingowe – opinie

Modele otwarte zapewniają lepszej wentylacji, ale to te zamknięte lepiej odizolują hałas nadchodzący z zewnątrz. Z kolei słuchawki dokanałowe gamingowe poleca się osobom, które grają głównie na telefonach.

Słuchawki gamingowe do konsoli za 150 zł – na co zwrócić uwagę?

Na końcu warto również odpowiedzieć sobie na pytanie, czy słuchawki gamingowe do PC mogą być używane do konsoli. Zależy to od rodzaju złącza, jaki posiadają. Jeżeli mają one kabel zakończony USB, mogą być one używane jako słuchawki gamingowe Xbox. Oba typy kabli mogą być używane jako słuchawki gamingowe do Xbox one słuchawki gamingowe do Xbox one s. Niezastąpione w przypadku obu konsoli okażą się jednak dobre słuchawki bezprzewodowe gamingowe, które z braku kabla będa pasować do każdej konsoli. Takie słuchawki gamingowe bezprzewodowe do PS4, będzie można wykorzystać również na innych konsolach.

Najczęściej wystepujące pytania o słuchawki gamingowe do 150 zł w 2023:

Ile kosztują słuchawki gamingowe?

Dobre słuchawki dla graczy można kupić już do 150 zł.

Jakie słuchawki gamingowe wybrać do smartfona?

Powinny to być słuchawki z wejściem typu jack lub wireless.

Jakie słuchawki gamingowe wybrać do konsoli?

Zaleca się wybór kabla USB. Wejście z jackiem można podpiąć jedynie do urządzeń z serii Xbox one i Xbox one S. 

Polecane słuchawki gamingowe do 150 zł w 2023

Udostepnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *